جستجو
ورود/ثبت نام به حساب کاربری خروج
درباره ما
03/06/1400
درباره ما درباره ما

داروخانه اینترنتی اکسیرتَن به عنوان مرجع تخصصی در زمینه سلامتی و زیبایی، هدف خود را تشویق شما به ویژه بانوان به مراقبت از سلامتی و زیبایی خود گذاشته است.

داروخانه اینترنتی اکسیرتن از اوایل سال 1399 در راستا خدمت رسانی در حوزه دارو، سلامت و زیبایی ، با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو افتتاح شده است. هدف ما در یک کلام مشتری مداری است. در این مجموعه تلاش بر رساندن اطلاعات کاربردی و به روز بر بستر اینترنت و رسانه های اجتماعی در کنار تحویل محصولات داروخانه‌ای غیر دارویی به دست شما مشتریان عزیزان در سرتاسر کشور است.

اکسیرتن بازو اجرایی اینترنتی داروخانه دکتر باقی شهر یزد می‌باشد که تجربه بیش از بیست سال سابقه خدمت رسانی به مردم شهر یزد را داشته است. دکتر افسر باقی از اولین بانوان داروساز استان یزد بوده و داروخانه ایشان به عنوان یکی از قطب‌های محصولات آرایشی و بهداشتی استان می‌باشد.

تمام تلاش ما بر آن است که تمام آنچه از یک داروخانه حرفه‌ای را انتظار دارید، به صورت اینترنتی در اختیار شما عزیزان بگذاریم. لذا تیم دکتران داروساز ما در ساعات اداری برای انجام مشاوره تخصصی در خدمت شما هستند. در فروشگاه محصولات غیردارویی ما، محصولات با اصالت را با قیمتی مناسب در حداقل زمان ممکن برای شما ارسال می‌کنیم تا تنها دغدغه شما افزایش سطح سلامت خودتان باشد.

پیام خود را برای ارسال به ما بنویسید...


نام و نام خانوادگی:

شماره موبایل:

متن پیام: