جستجو
ورود/ثبت نام به حساب کاربری خروج
کرم ضد آفتاب فاقد چربی رنگ بژ طبیعی ام کیو
کرم ضد آفتاب فاقد چربی رنگ بژ طبیعی ام کیوکرم ضد آفتاب فاقد چربی رنگ بژ طبیعی ام کیو
کرم ضد آفتاب فاقد چربی رنگ بژ طبیعی ام کیو
2,320,000 ریال
+

-

کرم ضد آفتاب فاقد چربی SPF 50 ام کیو:

این کرم برای پوست‌های چرب و مستعد جوش و آکنه مناسب است. این کرم از ساختاری بسیار سبک برخوردار است. پس از استفاده به سرعت جذب پوست می‌شود و فرد احساس سنگینی بر روی پوست خود نخواهد داشت. این محصول محافظی قوی است و به خوبی از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشیدی محافظت خواهد کرد.
ترکیبات مفیدی که در این کرم استفاده شده است، حاوی خاصیت ضد میکروبی نیز می‌باشند و از جذب رادیکالهای آزاد و انواع آلودگی مخرب، توسط پوست جلوگیری می‌نماید. کرم ضد آفتاب فاقد چربی SPF 50 ام کیو (فاقد رنگ)، میزان ترشح چربی پوست را تنظیم می‌کند و به تعادل می‌رساند و دارای خاصیت مات کنندگی است و از براقیت حاصل از چربی پوست می‌کاهد. با استفاده از این کرم، از ایجاد مجدد جوش و آکنه بر روی پوست پیشگیری خواهد شد. کرم ضد آفتاب فاقد چربی SPF 50 ام کیو ، در برابر آب و تعریق مقاوم است و از ماندگاری بالایی برخوردار می‌باشد. ام کیو این محصول خود را در چهار رنگ صورتی، بژ طبیعی، بژ روشن و بی رنگ ارائه نموده است که افراد می‌توانند متناسب با رنگ پوست خود از این کرم‌ها استفاده نمایند. کیفیت کرم ضد آفتاب فاقد چربی SPF 50 ام کیو ، بسیار بالا می باشد و خواهد توانست به خوبی پوست را به طور کامل و به صورت یکدست پوشش دهد.

نحوه مصرف:

نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض خورشید مقدار مناسبی از کرم را برداشته و بر روی صورت خود به صورت یکنواخت پخش نمایید. سپس با حرکاتی ملایم پوست را ماساژ دهید تا جذب گردد. در صورت قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور شدید، هر 2 ساعت یک بار کرم را دومرتبه استفاده کنید.

پیام خود را برای ارسال به ما بنویسید...


نام و نام خانوادگی:

شماره موبایل:

متن پیام: